Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100ah 48v lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 27 producten.
Duurzaam 48v Lifepo4 batterijpakket betrouwbaar lichtgewicht 100Ah
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximale ontladingsstroom: | 100A |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
de Batterijpak van 48V 100AH Lifepo4, Lifepo4-de Leveranciers van het Batterijpak
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 48v Lifepo4 |
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
De Batterijpak van Alumiumshell 1U 2U 5U 48V 100AH Lifepo4
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de Batterijpak van 1U 48V 100AH 12.8V 6AH Lifepo4 voor UPS
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
De Batterijpak van Alumiumshell 48V 100AH Lifepo4 voor Zonne-energie
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
Woon Zonnelifepo4-Batterijpak 48V 100AH
| Toepassing: | zonne-energieopslag, rv, Marine, Golfkar |
|---|---|
| Capaciteit: | 5120Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 cycli |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Het Pak van de hoge Prestaties48v100ah LiFePO4 Batterij, Hoge Capaciteit, Laag Gewicht
| Garantie: | 3-5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| werkende temperatuurwaaier: | -20℃~65℃ |

