Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 10kva ups uninterruptible power supply ] bij elkaar passen 57 producten.
Eenfase 1kva 10Kva Hoge Frequentie Online UPS Power Guard UPS
| Naam van het product: | Enige Fase online UPS, 1kva aan de Online Hoge Frequentie UPS, huis UPS van 10Kva online |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Hoge frequentie 0ms overdrachtstijd LCD-scherm Online UPS
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Rektype Veilige Macht van Hoge Frequentie de Online UPS 10KVA met PF 1,0
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efficiency: | ≥95.5% |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva Voor IT Netwerkapparatuur
| Capaciteit: | 10 KVA-200 KVA |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD |
Hoge Frequentie6kva-10kva LCD/LED Online Batterij Reserve220v
| Machtscapaciteit: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Overdrachttijd: | 0ms |
Gp33 3 fase lage frequentie ups industriële 10-200kva met Rs232 communicatie interface
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Afbeelding: | LCD |
| Communicatie-interface: | RS232/USB/SNMP |
PTEC Online dubbelconverterende enkelfasige UPS 1-10kva PF 1.0
| Productkenmerken: | Hoogfrequente torentypes |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Uitgangsspanning: | 220V/230V/240V |
Hoogfrequente online UPS 1.0 Uitgangsvermogensfactorbeveiliging Overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/lage batterijspanning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| Vertoning: | LCD |
Modulaire Online UPS de Overbelastingskortsluiting van Ce ROHS over Temperatuurbescherming
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
|---|---|
| Parallel Vermogen: | tot 8 eenheden |
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |

