Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 220v generator voltage regulator ] bij elkaar passen 46 producten.
AVR Verminderde de Regelgevers50hz 60Hz Frequentie van het Instructie Vastgestelde Autovoltage
| Type: | Automatische Voltageregelgever |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Voltage/onder Voltage |
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
Enige Automatische Voltageregelgever In drie stadia ≤95% Relatieve Vochtigheid
| Outputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Relatieve Vochtigheid: | ≤95% |
| Fase: | Kies/In drie stadia uit |
6KVA Toren van hoge Frequentie zet de Online UPS Type met de Brede Waaier van het Inputvoltage op
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Zet Manier op: | Torentype |
1KVA zuivere van de de Voedingoverbelasting 220V 230V 240VA van de Sinusgolf UPS Brede de Inputwaaier
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva Voor IT Netwerkapparatuur
| Capaciteit: | 10 KVA-200 KVA |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD |
Uninterruptible de machtssystemen van de enige Fase 1-10Kva Online Hoge Frequentie UPS
| Productnaam: | Uninterruptible de machtssystemen van de enige Fase 1-10Kva Online Hoge Frequentie UPS |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Zet Manier op: | Torentype |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactieve Up voor PC / ATM / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Aanraakscherm Online Hoog Frequentie Up drie fase
| Type batterij: | loodzuur- of lithiumbatterijen |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD / touchscreen |

