Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 6ah lead acid battery ] bij elkaar passen 13 producten.
De diepe Zure Batterij van het Cycluslifepo4 89.6Wh 12.8V 6AH Lood
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Oorsprong: | CHINA |
| Eindtype: | F2 |
AGM-Separator 6AH UPS VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Verzegeld type: | Verzegeld |
| Terminal: | Eindf1/f2 |
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
2 Agm van de het Lood Zure 2v 300ah 400ah Omschakelaar van de volt Diepe Cyclus met Koperterminal
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
de veiligheids lithium-ionenbatterij van 12.8V 6Ah 76.8Wh voor UPS-zure de batterijvervanging van het systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 6AH |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
Diepe het GELbatterij van het Cycluszonnepaneel, 65-200Ah-Machtsaccu voor Zonnestelsel
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
Het GELbatterij van AGM van het aandeel12v200ah Onderhoud Vrije
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithiumbattery voor UPS Power Backup en Solar
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

