Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ abs case lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 12 producten.
Opslagtype -20-45C -4-113℉ LiFePO4-batterijpakket met verwachte levensduur van 1C bij 25C en ABS-behuizing
| Technical Parameters: | N/A |
|---|---|
| Waterproof Standard: | IP65 |
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
Waterdicht standaard IP65 LiFePO4 batterijpakket met ABS-hoes -20°C tot 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
Zware toepassingen 12V LiFePO4 batterijpakket -20°C tot 60°C Verwachte levensduur van de cyclus Ronde 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
12V 50Ah LiFePO4 batterijpakket voor zonne- en energieback-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
Langdurige prestaties met Deep Cycle LiFePO4-batterij 000 cycli 100% DOD Verwachte levensduur
| Internal Impedance: | ≤45mΩ |
|---|---|
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
Diepe cyclus 24V 100Ah Lithiumbatterij voor energie back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithiumbattery voor UPS-stroom back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lithiumbatterij met een grote capaciteit van 12 V 300 Ah voor zonne-energie en back-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |

