Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ line interactive ups systems ] bij elkaar passen 103 producten.
De gewijzigde Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf 500-3000VA voor Huis
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Productnaam: | Off-line UPS, de Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA voor h |
| Fase: | Enige Fase |
Van de sinusgolf 650VA Gecontroleerde gelijkstroom Wijze van de Lijn de Interactieve UPS cpu
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Productnaam: | Lichtgevend huis UPS, de Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500V |
| Fase: | Enige Fase |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | Enige Fase |
5KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
2KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
1KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
Torentype de Reeks1500va 1050W Lijn interactief UPS van SL
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactieve UPS Voor PC/ATM/Bank Terminal met PF 0.8
| Zet Manier op: | Torentype |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting, Kortsluiting, over Temperatuur |
| Invoerfrequentie: | 45-65Hz |
Office Power Backup Line-Interactieve UPS 2000VA 1200W met overtemperatuurbescherming en 220V Input Voltage
| Vertoning: | LED/LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Lawaai: | minder dan 40dB |
12V 9AH VRLA-batterij Hoogwaardige betrouwbare langdurige batterij voor lijninteractieve UPS
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Gebruik: | UPS, Telecom, zonne-energie |
| Verzegeld type: | Verzegeld |

