Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ modular type ups ] bij elkaar passen 39 producten.
1KVA-5KVA de zuivere Rang van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf zet Installatie op
| Productnaam: | Lijn Interactief UPS |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Materiaal: | Geestelijk |
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Snellaad LiFePO4 Batterijpakket Ontworpen voor Energieopslagsystemen, Elektrische Voertuigen en Draagbare Elektronica, Levert Stroomvoorziening
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Lange levensduur 12V LiFePO4 Batterijpakket Veilige Oplaadbare Lithium IJzer Fosfaat Batterij Geschikt voor Zonne-energie Opslag
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
LiFePO4-batterijen met een hoge capaciteit en een diepe cyclus geschikt voor energieopslag en recreatieve voertuigen die een langere looptijd bieden
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
de Batterijpak van 48V 100AH Lifepo4, Lifepo4-de Leveranciers van het Batterijpak
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 48v Lifepo4 |
Zwart Lifepo4-batterijpakket 24v 100ah Li-ion oplaadbaar batterijpakket
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 24v LiFePO4 |
Woon Zonnelifepo4-Batterijpak 48V 100AH
| Toepassing: | zonne-energieopslag, rv, Marine, Golfkar |
|---|---|
| Capaciteit: | 5120Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 cycli |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Het lange Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current van het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |

