Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ odm 12v lead acid battery ] bij elkaar passen 32 producten.
OEM ODM 18AH 12v Lage Voltage van de Lood het Zure Batterij voor e-Autopedden
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Gebruik: | motocycle, e-autopedden, driewielers, forklifts |
| verzegeld type: | Verzegeld |
Elektrische VRLA Met drie wielen regelde Lood Zure Batterij 12v voor Motocycle
| Gebruik: | motocycle, e-autopedden, driewielers, forklifts |
|---|---|
| Garantie: | 1 - 3 jaar |
| Productnaam: | Elektrische batterij Met drie wielen, Tractiebatterij |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithiumbattery voor UPS-stroom back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lithiumbatterij met een grote capaciteit van 12 V 300 Ah voor zonne-energie en back-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Deep Cycle 12V 200Ah Lithiumbattery voor caravan / camping en energie back-up
| chemische samenstelling: | Het Fosfaat van het lithiumijzer (LiFePo4) |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 14.6V |
| Maximale laadstroom: | 200A |
12V 50Ah LiFePO4 batterijpakket voor zonne- en energieback-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithiumbattery voor UPS Power Backup en Solar
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Diepe cyclus 12V 150Ah Lithiumbatterij voor UPS en zonne-energie
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Diepe cyclus 12V 100Ah Lithiumbatterie voor zonne- en UPS UN38.3
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Levering vermogen: | 300 PCs per dag |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |

