Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ online ups system ] bij elkaar passen 160 producten.
Ononderbroken Voeding met lage frekwentie 220V met Zuivere Sinusgolf
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Modulaire ononderbroken stroomvoorziening tot 8 eenheden met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting en 95% efficiëntie
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Laag golfgeluid DC DC stroomvoorziening Precisie Spanningsbron Verbetering van de signaalintegriteit in gevoelige elektronische schakelingen
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zeer efficiënte ononderbroken stroombron met lage frequentie en lcd-scherm met zuivere sinusgolfuitgang
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Zeer efficiënte 95,5% LCD 0ms ononderbroken stroomvoorziening
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Garantie de onderhoud-Vrije Lead-Acid Batterij die van 2 jaar temperatuur-15℃~50℃ in werking stellen
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Werkende Temperatuur: | -15℃~50℃ |
LCD van het LEIDENE de regelgever Vertoningsavr voltage met Verwant Humidity≤95%
| Vertoning: | LCD/LED |
|---|---|
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
| Inputvoltage: | 380V-480V |
Lichte batterij voor e-scooters met een stabiele spanningsuitgang Compacte grootte en compatibel met verschillende scootermodellen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Duurzaam 48v Lifepo4 batterijpakket betrouwbaar lichtgewicht 100Ah
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximale ontladingsstroom: | 100A |
| Cyclusduur: | 5000 keer |

