Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ safety lead acid car battery ] bij elkaar passen 3 producten.
zure de autobatterij van het veiligheidslood
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
OEM ODM 18AH 12v Lage Voltage van de Lood het Zure Batterij voor e-Autopedden
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Gebruik: | motocycle, e-autopedden, driewielers, forklifts |
| verzegeld type: | Verzegeld |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |
1

