Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 1000va automatic voltage regulator ] bij elkaar passen 71 producten.
300W lijn Interactieve PWM UPS voor Off-line UPS-Systeem
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Golf UPS van de lijn de Interactieve 1KVA 5KVA Zuivere Sinus voor PC-Router
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Het cpu Gecontroleerde UPS-Metaal van de Computervoeding/Plastic Geval Hoogste Contactdozentype
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden |
Van de de Overbelastingskortsluiting van het lijn de Interactieve Gelijkstroom UPS Systeem Bescherming 300VA 650VA 800VA
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Technologie UPS van enige Faseg met het Systeem van de Automatiseringscontrole 2 Jaar Garantie
| kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Overdrachtstijd: | Typisch 2-6ms, 10ms max |
| Weergave: | LCD/GELEID |
van de de Sinusgolf van 300W 5KW MPPT Zuivere het Zonnestelselups Omschakelaars
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
Gewijzigde Zonne Opgezette de Omschakelaarsmuur van de Sinusgolf 300W 1KW 5KW
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
van de de Sinusgolf MPPT van 500W 6KW de Zuivere van de de Ladersmacht Omschakelaar
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
MPPT-de Golfomschakelaar van de Laders5kw Zuivere Sinus voor Zonnehuisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |

