Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 1000va automatic voltage regulator ] bij elkaar passen 71 producten.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Capaciteit: | 1000VA |
|---|---|
| Spanning: | 110-300VAC |
| Uitgangsvermogenfactor: | ≥0,7 |
De Reeks van de enige Fase Hoge Precisie AVR voor computer, huishoudenelektrische apparaten, het meten en test equipmet
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-25workdays |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactieve UPS Voor PC/ATM/Bank Terminal met PF 0.8
| Zet Manier op: | Torentype |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting, Kortsluiting, over Temperatuur |
| Invoerfrequentie: | 45-65Hz |
De gewijzigde Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf 500-3000VA voor Huis
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Productnaam: | Off-line UPS, de Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA voor h |
| Fase: | Enige Fase |
Van de sinusgolf 650VA Gecontroleerde gelijkstroom Wijze van de Lijn de Interactieve UPS cpu
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Productnaam: | Lichtgevend huis UPS, de Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500V |
| Fase: | Enige Fase |
AGM-Gecontroleerde Batterijen500-1500va UPS Macht Reservepwm cpu
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Productnaam: | UPS-machtssteun voor huis, de Lijn Interactief UPS, UPS-voeding van 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA |
| Fase: | Enige Fase |
Van de de Sinusgolf van cpu 500-3000VA de Lijn Interactieve PWM UPS
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
De Batterij UPS van het enige Faselifepo4 600VA 800VA Lithium
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |

