Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100ah 12v lithium iron phosphate battery ] bij elkaar passen 15 producten.
12V LiFePO4-batterij voor vervanging van VRLA-batterij 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah met blauwe tand
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Certificeringen: | Ce, RoHS, UL, UN38.3 |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithiumbattery voor UPS-stroom back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Hoge capaciteit LiFePO4-batterijpakket 5000 keer levensduur 100A Max laadstroom
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| energie: | 1200Wh |
1200WH LiFePO4-batterijpak Hoge energiecapaciteit voor langdurig gebruik
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |

