Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 100ah 12v lithium iron phosphate battery ] bij elkaar passen 15 producten.
100h 12v Lithium Iron Phosphate Battery Met Bluetooth
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-45°C |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
OEM 100Ah lithium-ijzerfosfaataccu met 3 jaar garantie
| energie: | 1200Wh |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Prismatische lithium-ijzerfosfaatbatterij met 3000 levenscycli
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
3000 Keer de Batterij van Lithiumfe Po4, de Batterij van het het Ijzerfosfaat van het 12 Voltlithium met Bestar
| kleur: | blauwe |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
lichtgewicht 12V 100Ah LiFePO4-batterijpakket met 3 jaar garantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| energie: | 1200Wh |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
12V 100AH LFP-batterijpak 5000 keer levensduur betrouwbaar duurzaam
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Outputvoltage: | 12V |

