Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 10ms pure sine wave inverter ] bij elkaar passen 90 producten.
RTL-Interactieve 1000VA 700W Zuivere de Sinusgolf UPS van de Reekslijn
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactieve UPS Voor PC/ATM/Bank Terminal met PF 0.8
| Zet Manier op: | Torentype |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting, Kortsluiting, over Temperatuur |
| Invoerfrequentie: | 45-65Hz |
1KVA-5KVA de zuivere Rang van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf zet Installatie op
| Productnaam: | Lijn Interactief UPS |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Materiaal: | Geestelijk |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
2KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
1KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
1KVA UPS-Golf van de Omschakelaars de Zuivere Sinus, Lijn Interactief Type van de Machtsgolf UPS
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
2 de cpu Gecontroleerde van de de Sinusgolf van 1KVA Zuivere Bescherming van het het Huisups Overvoltage
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
1.5KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf met Gecontroleerde 2 cpu
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
3KVA zuivere van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Geïntegreerde de Controletechnologie cpu
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |

