Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12 8v lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 31 producten.
F2 Eind12.8v 7AH 9AH LiFePO4 Batterijpak
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
De diepe Zure Batterij van het Cycluslifepo4 89.6Wh 12.8V 6AH Lood
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Oorsprong: | CHINA |
| Eindtype: | F2 |
de Batterijpak van 1U 48V 100AH 12.8V 6AH Lifepo4 voor UPS
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
Navulbaar LiFePO4-Batterijpak 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh
| Toepassing: | Energieopslag, zonne-energie |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare voeding van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
| Het cyclusleven: | >2000 keer |
12.8v 200ah Eco-vriendelijk Lifepo4 batterijpakket Vervanging van loodzuurbatterij
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-60°C |
12.8V 100AH veelzijdig LiFePO4-batterijpakket voor industrieel en commercieel gebruik
| Nominaal Voltagevoltage: | 12.8V |
|---|---|
| OEM-producten: | - Ja, dat klopt. |
| chemie: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
12V 50Ah LiFePO4 batterijpakket voor zonne- en energieback-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
3000 keer de batterij van het Cyclus12.8v 9AH UPS lifepo4 lithium
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |

