Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12 8v lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 31 producten.
de veiligheids lithium-ionenbatterij van 12.8V 6Ah 76.8Wh voor UPS-zure de batterijvervanging van het systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 6AH |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
van het de Cycluslithium van 12.8V 80Ah de Diepe Vervanging van Ion Battery For Vrla Battery
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 80Ah |
| Lithium-ionentype: | Lifepo4 |
het Lithium Ion Battery Pack For UPS van 89.6Wh 12.8V 6AH
| Kleur: | blauw |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
li-ion battery for solar energy storage
| Verpakking Details: | Doos en houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 5-10 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
het Lithiumbatterij van 12.8V 10Ah Lifep04 met Alumium Shell
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V10Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
Aanpasbare LiFePO4-batterij voor verschillende toepassingen
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Grootte: | 229mm*138mm*208mm |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |

