Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12ah ups lead acid battery ] bij elkaar passen 13 producten.
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
Zure Batterij 12v 12ah van het onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 12Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 3.4Kg |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
2 Agm van de het Lood Zure 2v 300ah 400ah Omschakelaar van de volt Diepe Cyclus met Koperterminal
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
Diepe het GELbatterij van het Cycluszonnepaneel, 65-200Ah-Machtsaccu voor Zonnestelsel
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
Het GELbatterij van AGM van het aandeel12v200ah Onderhoud Vrije
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
UPS-de Batterijcapaciteit van de Systeem Reservevoeding 7AH 9AH 12AH 18AH
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Type: | PWM-UPS |
| Inputvoltage: | 220V |
Betrouwbare Pwm Up's voor energiebescherming met 50hz/60hz uitgang en ingang
| Inlaatspanning: | 220 V |
|---|---|
| type: | PWM-UPS |
| Uitgangsfrequentie: | 50Hz/60Hz |
7AH/9AH/12AH/18AH Batterijcapaciteit Modulair type UPS 220V PWM UPS
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
| Invoerfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |

