Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12v non spillable lead acid battery ] bij elkaar passen 5 producten.
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
de hogere het assembleren zure batterij van het druk niet spillable lood
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
niet spillable lood zure batterij voor UPS, Telecommunicatie, alarmsysteem en zonnestelsel
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
Niet regelde Spillable UPS 12v VRLA Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
1

