Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12v sealed deep cycle battery ] bij elkaar passen 32 producten.
2.55kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,55 kg |
AGM VRLA regelde Onderhoud van de Lood het Zure Batterij Vrij met het 400 Cyclileven
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM-Batterijtype van de Batterij Diep Cyclus voor Zonnemachtssystemen, UPS-systemen, Telecommunicati |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
Het compacte Ontwerp VRLA regelde Diepe de Cyclus van de Lood het Zure Batterij Eind Verzegelen
| spanning: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batt |
| Garantie: | 1 jaar |
De klep Geregelde Navulbare Batterij van 12V 150Ah VRLA
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-navulbare klep van de lood regelde de zure batterij lood zure batterij 12V |
Niet regelde Spillable UPS 12v VRLA Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
12v 100ah VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnealarmsysteem
| Capaciteit: | 100Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12v |
| Gewicht: | Ong. 34.50Kg |
AGM-Separator 6AH UPS VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Verzegeld type: | Verzegeld |
| Terminal: | Eindf1/f2 |
het Lood Zure Batterij van 12v100AH VRLA voor het Systeem van de huis zonne-energie
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Recombinant geventileerde loodzuuraccu 300A Max ontlaadstroom
| Eindtype: | Ingepast |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |

