Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12v sealed deep cycle battery ] bij elkaar passen 32 producten.
Van het de Machts12v 9Ah VRLA Lood van telecommunicatieups de Reserve Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Regelde de Zure Batterij van het Vrlalood, Klep Verzegelde Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | Het verzegelde Type van de Cyclusbatterij van de lood zure batterij Diepe voor Zonnemachtssystemen, |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
De navulbare Diepe Batterij van het Cyclus12v 150Ah VRLA Zure Gel
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V150Ah de diepe cyclus verzegelde van de het lood zure batterijkabel van de lood zure batterij nav |
UPS-verzegelde de Systemen Zonne-energie Batterij van de Lood de Zure Diepe Cyclus met 1 Jaargarantie
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |
SLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen, zonne-energie
| Voltage: | 12V, 6V, 2V |
|---|---|
| Productnaam: | SLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |
F1 verzegelde de Eind 12 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | 12 volt verzegelde lood zure batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood voor UPS-System |
| Garantie: | 1 jaar |
Betrouwbare met klep gereglementeerde loodzuurbatterij VP-serie Diepe cyclusbatterij 12V
| Materiaal: | Loodzuur |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
Separator12v 9ah Vrla Type van alarmsysteemagm Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Gekleefde Vlakke het Lood Zure Batterij van de Type Hoge Capaciteit, Diepe de Cyclusbatterij van AGM VRLA
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Capaciteitslood van de Lood de Zure Batterij Zure Batterij van het de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
2.05kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

