Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 1500w sine wave solar inverter ] bij elkaar passen 15 producten.
1500W zuivere de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf, 45-65Hz-de Zonneomschakelaar van de Sinusgolf
| materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Weergave: | LCD |
| efficiëntie: | >=96% (AC-modus) |
Gelijkstroom aan AC UPS 300W Gewijzigde MPS van de de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Gewijzigde Zonne Opgezette de Omschakelaarsmuur van de Sinusgolf 300W 1KW 5KW
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
van de de Sinusgolf van 300W 5KW MPPT Zuivere het Zonnestelselups Omschakelaars
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
MPPT-de Golfomschakelaar van de Laders5kw Zuivere Sinus voor Zonnehuisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
Gewijzigde de Machtsomschakelaar van P.IV 3000W van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Van de de Automacht van P.IV 500W van het huiszonnestelsel de Omschakelaar 50-60Hz
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
P.IV-Reekslcd Vertoning 300 - de 3000W Gewijzigde Omschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
PWM-de Omschakelaar 300W van de Golfmacht aan 3000W voor Elektromateriaal
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 2 jaar |
Configureerbare Machtsomschakelaar AC/Zonneinput voor Huistoepassing
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Vertoning: | LCD |

