Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 3000w solar power inverter ] bij elkaar passen 19 producten.
P.IV-Reekslcd Vertoning 300 - de 3000W Gewijzigde Omschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Gewijzigde de Machtsomschakelaar van P.IV 3000W van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Van de de Automacht van P.IV 500W van het huiszonnestelsel de Omschakelaar 50-60Hz
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Gelijkstroom aan AC UPS 300W Gewijzigde MPS van de de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
van de de Sinusgolf MPPT van 500W 6KW de Zuivere van de de Ladersmacht Omschakelaar
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
Van MPS 2000W van het Netsysteem 230Vac de Zuivere Omschakelaar van de Sinusgolf
| Productnaam: | 230Vac MPS de golfomschakelaar van de REEKS2000w Zuivere sinus, Zonnemachtsomschakelaar, omschakelaa |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| Inputfrequentie: | 45-65Hz |
PWM-de Omschakelaar 300W van de Golfmacht aan 3000W voor Elektromateriaal
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 2 jaar |
3000W -Omschakelaar, Zonnemacht van de Golfomschakelaar van de Net Zuivere Sinus
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| output: | 230Vac |
| Materiaal: | Metal/ABS |
De multiomschakelaar 3kw DC48V van de Beschermingsmacht met LCD Vertoning
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| tonen: | LCD |
MPPT-de Golfomschakelaar van de Laders5kw Zuivere Sinus voor Zonnehuisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |

