Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 3kva pure sine wave ups ] bij elkaar passen 41 producten.
3KVA het standaard Zuivere van de Lijn Interactieve UPS SL van de Sinusgolf Type van de Reekstoren
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
3KVA de zuivere van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Bescherming van het de Machts Reserveovervoltage Lange
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
1KVA zuivere van de de Voedingoverbelasting 220V 230V 240VA van de Sinusgolf UPS Brede de Inputwaaier
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
De zuivere van de Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf Enige Fase voor Computer
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
3KVA zuivere van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Geïntegreerde de Controletechnologie cpu
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Metaal/de Golflijn Interactief UPS 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA van de Plastic Geval Zuivere Sinus
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
De zuivere Vertoning van de Hoge Frequentie Online UPS LCD van de Sinusgolf 6KVA 10KVA
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactieve UPS Voor PC/ATM/Bank Terminal met PF 0.8
| Zet Manier op: | Torentype |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting, Kortsluiting, over Temperatuur |
| Invoerfrequentie: | 45-65Hz |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactieve Up voor PC / ATM / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |

