Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 48v 100ah lithium phosphate battery ] bij elkaar passen 16 producten.
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Het Pak van de hoge Prestaties48v100ah LiFePO4 Batterij, Hoge Capaciteit, Laag Gewicht
| Garantie: | 3-5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| werkende temperatuurwaaier: | -20℃~65℃ |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |

