Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 48v 100ah lithium phosphate battery ] bij elkaar passen 16 producten.
De Batterijpak van Alumiumshell 48V 100AH Lifepo4 voor Zonne-energie
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
Standaard 3U 48V 100Ah Lithiumbatterij voor UPS en Inverter
| Batterijcel: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Het levenscycli: | 5000 cycli @25°C 80%DOD |
| Nominale energie: | 4.8kWh |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
De Batterij van het het Ijzerfosfaat van het Alumium100ah 48V Lifepo4 Lithium
| Toepassing: | Zonneomschakelaar, telecommunicatie, zonne-energie, filemacht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Maximale ladingstroom: | 60A |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 36V/48V/72V |
| Type batterij: | LiFePO4 |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
Prismatische lithium-ijzerfosfaatbatterij met 3000 levenscycli
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag WiFi
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |

