Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 51 2v 100ah lifepo4 pack ] bij elkaar passen 33 producten.
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Standaard 3U 48V 100Ah Lithiumbatterij voor UPS en Inverter
| Batterijcel: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Het levenscycli: | 5000 cycli @25°C 80%DOD |
| Nominale energie: | 4.8kWh |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
LR51.2-200 LiFePO4 batterijpakket Grote capaciteit Lange levensduur voor energieopslag
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
|---|---|
| : |
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
Het Pak van de het Fosfaatlifepo4 Batterij van het lithiumijzer met 5000 Keer het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
5000 Keer snak het Pak 100Ah van de Cycluslifepo4 Batterij met 3 Jaargarantie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Garantie: | 3 jaar |
OEM 100A LiFePO4 Batterij met de Norm van Ce van IEC62619 UN38.3 MSDS
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

