Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 51 2v 100ah lifepo4 pack ] bij elkaar passen 33 producten.
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack voor energieopslag thuis
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| levensduur: | 5000 keer |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
Milieuvriendelijk LiFePO4 Accupakket 51,2V 100Ah 200Ah 300Ah CE/UN38.8/ MSDS Certificaten
| Packaging Details: | CARTON/WOODEN OR PLASTIC PALLET |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 5000/DAY |
Rack Lifepo4 accu 51.2V 100AH oplaadbaar
| Origineel: | Shenzhen |
|---|---|
| Ontwerp van het leven: | 10 jaar |
| Cyclusduur: | > 5000 |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag WiFi
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |

