Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 5kwh lifepo4 battery system ] bij elkaar passen 19 producten.
Zware toepassingen 12V LiFePO4 batterijpakket -20°C tot 60°C Verwachte levensduur van de cyclus Ronde 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
12V24V48V LiFePO4 accu 600*460*457mm Klasse A voor back-up
| Batterijgrootte: | Norm/Douane |
|---|---|
| Energie-dichtheid: | / |
| Afmeting: | 600*460*457mm |
Stapelbaar alles-in-één energieopslagsysteem 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Interne impedantie: | ≤45mΩ |
| Verwachte levensduur: | Ronde 6000 cycli@100%DOD,1C bij 25°C |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Maximaal ontladingsstroom 50A-300A LFP-batterij op maat voor uw zonne-oplossing
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |
24V Pack Voltage Output Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij en langdurige voor thuis energieopslag
| Product Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack voor energieopslag thuis
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |

