Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 5kwh lifepo4 battery system ] bij elkaar passen 19 producten.
All-in-one energieopslag LiFePO4-batterijsysteem met slimme BMS 5KWH 10KWH
| Compacte Desiged: | Met Ingebouwde BMS |
|---|---|
| Levenscyclus: | Meer dan 6000 Cycli |
| Veiligheidskenmerken: | Bescherming tegen overlading, Bescherming tegen overlading, Bescherming tegen kortsluiting, Thermisc |
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
5kwh Lifepo4 batterijpakket voor zonne-energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
Waterdicht standaard IP65 LiFePO4 batterijpakket met ABS-hoes -20°C tot 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
Modulair ontwerp LiFePO4-batterij Gemakkelijke capaciteitsuitbreiding voor energieopslag thuis in zwart
| Kleur: | zwart; wit |
|---|---|
| Type: | LiFePo4-batterij |
| Garantie: | 5 jaar |
Opslagtype -20-45C -4-113℉ LiFePO4-batterijpakket met verwachte levensduur van 1C bij 25C en ABS-behuizing
| Technical Parameters: | N/A |
|---|---|
| Waterproof Standard: | IP65 |
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
Langdurig 24V LiFePO4-accu met een prestatie van A-klasse en 48V accu voor woonruimten
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Maximaliseer uw energiepotentieel met LiFePO4-batterij Klasse A en optimaal batterijgewicht
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Gewicht van de batterij: | / |
Langdurige prestaties met Deep Cycle LiFePO4-batterij 000 cycli 100% DOD Verwachte levensduur
| Internal Impedance: | ≤45mΩ |
|---|---|
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |

