Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] bij elkaar passen 26 producten.
2000W draagbare voedingsbron LiFePO4 batterijpakket voor grootschalige buitenactiviteiten
| Verpakking Details: | houten kast |
|---|---|
| Levertijd: | ongeveer 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
de Celpak van 3.2V LiFePO4 met Werkende Temperaturenwaaier van -20℃~65℃
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Capaciteit: | 100Ah |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 51.2V |
| Cycle Life: | > 10 jaar |
Thuisenergieopslagsysteem LW-10K Wandmontage LiFePO₄ Batterij
| Leven in dienst: | 10 jaar |
|---|---|
| Batterijkleur: | Wit |
| Ingress bescherming: | IP65 |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack voor energieopslag thuis
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag WiFi
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lange levensduur 51.2V 100Ah Lithiumbatterij voor energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |

