Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] bij elkaar passen 26 producten.
Waterdicht standaard IP65 LiFePO4 batterijpakket met ABS-hoes -20°C tot 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
Compacte en duurzame LiFePO4-batterij voor commerciële en industriële energieopslag
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 15 jaar |
| Grootte: | 1900 mm*2100 mm*1330 mm |
Langdurige G-Tech PPS-serie Draagbare voedingsbron met LiFePO4-batterijpakket Levensduur 2000 Gewicht 12 kg Milieuvriendelijk
| Type: | LiFePO4-batterijpakket |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Cyclusduur: | >2000 |
600W G-Tech PPS-serie Draagbare voedingsbron en LiFePO4 batterijpakket De ultieme oplossing voor on-the-go stroom
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Cyclusduur: | >2000 |
LiFePO4 batterijpakket 24V 100Ah 3 5000 Cycle Life voor zware toepassingen
| energie: | 2400Wh |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Het Pak van de het Fosfaatlifepo4 Batterij van het lithiumijzer met 5000 Keer het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
Veilige chemie LiFePO4-batterijpakket voor zonne-energieopslag in zontoepassingen
| Application: | Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity Options: | 200Ah and 300Ah |
| Cycle Life: | Long cycle life |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
lichtgewicht 12V 100Ah LiFePO4-batterijpakket met 3 jaar garantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| energie: | 1200Wh |

