Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ deep cycle rechargeable vrla battery ] bij elkaar passen 14 producten.
Van het de Machts12v 9Ah VRLA Lood van telecommunicatieups de Reserve Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Recombinant geventileerde loodzuuraccu 300A Max ontlaadstroom
| Eindtype: | Ingepast |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
De klep Geregelde Navulbare Batterij van 12V 150Ah VRLA
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-navulbare klep van de lood regelde de zure batterij lood zure batterij 12V |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |

