Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ deep cycle rechargeable vrla battery ] bij elkaar passen 14 producten.
De navulbare Diepe Batterij van het Cyclus12v 150Ah VRLA Zure Gel
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V150Ah de diepe cyclus verzegelde van de het lood zure batterijkabel van de lood zure batterij nav |
Navulbare Vrla Batterij van de zonnestelsel de Diepe Cyclus 12v 9ah
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Dubbele Verzegelende Diepe de Cyclusbatterij van 250Ah UPS 12V VRLA
| Capaciteit: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-diepe cyclus van de lood verzegelde de zure batterij navulbare klep geregelde het lood zure batt |
60Ah veiligheids Diepe Cyclus 12,8 V-het Systeem van Lithiumion battery for UPS
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 60Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
De gekleefde Vlakke van de Cyclusvrla van 12v 9ah Diepe Navulbare Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
Betrouwbare met klep gereglementeerde loodzuurbatterij VP-serie Diepe cyclusbatterij 12V
| Materiaal: | Loodzuur |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
ABS 12v 7ah Klep regelde Verzegelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

