Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ economic mini dc ups ] bij elkaar passen 24 producten.
12W-60W Mini DC UPS Bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/omgekeerde polariteit
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Werktemperatuur Mini DC UPS 12W-60W uitgangsvermogen voor monitor en WiFi
| Outputmacht: | 12W-60W |
|---|---|
| Batterijtype: | lithium |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
12W-60W Economische Mini Utninterruptible Power Apparatuur Lithium Batterij DC UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Outputmacht: | 12W-60W |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS met lithiumbatterij
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
Economische Miniups Uninterruptible de Machtssteun van 100Ah met Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Prote
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
De economische Overbelasting/de Kortsluiting van 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Economische 100V-240V Mini Uninterruptible Power Backup met 5Ah-100Ah-Batterijcapaciteit
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Lithiumbatterij ECO Mini Uninterruptible Power Source 12W-60W DC UPS
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |

