Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ high efficiency online ups ] bij elkaar passen 93 producten.
Modulaire Online UPS de Overbelastingskortsluiting van Ce ROHS over Temperatuurbescherming
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
|---|---|
| Parallel Vermogen: | tot 8 eenheden |
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Machtsbescherming Modulair Online UPS met Communicatie van SNMP van RS232 RS485 Interface
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
Modulaire online UPS Tot 8 eenheden Beveiliging tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modulaire online UPS Power Sustaining met RS232/RS485/SNMP communicatie-interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Van de Vertonings de Online UPS van Ce ROHS LCD Output Met lage frekwentie van de de Sinusgolf Zuivere
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
20kVA-200kVA modulaire online UPS tot 8 eenheden parallel vermogen
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |

