Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ high efficiency online ups ] bij elkaar passen 93 producten.
Van de de Hoge Frequentie Online UPS Voeding van 3KVA 10KVA Zuivere de Sinusgolf
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficiënte energiebescherming
| Overdrachttijd: | 0ms |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1-10KVA |
| Efficiëntie: | 95% |
De Overdrachttijd van hoge Frequentie Online UPS 20kVA-80kVA 0ms
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
|---|---|
| Outputvoltage: | 220V |
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
Noodvoeding1kva 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA Hoge Frequentie Online UPS
| Productnaam: | Hoge Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Uninterruptible Hoge Frequentie Online UPS van 3KVA 6KVA 12A
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
De zuivere van de Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf Enige Fase voor Computer
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Online UPS met lage frequentie met lcd-scherm Overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuurbeveiliging en hoog rendement 1
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
LCD-scherm Hoge frequentie online UPS Beveiligd vermogen 1kVA-10kVA met uitgangsvermogensfactor 1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
Hoogfrequente online UPS 1.0 Uitgangsvermogensfactorbeveiliging Overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/lage batterijspanning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| Vertoning: | LCD |

