Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd online battery backup ] bij elkaar passen 32 producten.
Systeem van de hoge Frequentie1kva 10kVA het Reservemacht met LCD Vertoning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Vertoning: | LCD |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficiënte energiebescherming
| Overdrachttijd: | 0ms |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1-10KVA |
| Efficiëntie: | 95% |
220 V laagfrequente online UPS met overbelasting en kortsluitingsbescherming
| Outputgolfvorm: | Pure sinusgolf |
|---|---|
| Afbeelding: | LCD |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
De Overdrachttijd van hoge Frequentie Online UPS 20kVA-80kVA 0ms
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
|---|---|
| Outputvoltage: | 220V |
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
Rektype Veilige Macht van Hoge Frequentie de Online UPS 10KVA met PF 1,0
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efficiency: | ≥95.5% |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
LCD van de de Hoge Frequentie Online 1KVA Enige Fase van Technologie UPS van Vertoningsg het Overvoltagebescherming
| productnaam: | 10kva online verhoogt de prijzen |
|---|---|
| Type: | Online |
| Gewicht: | op maat gemaakt |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Hoogfrequente 0ms overdrachtstijd Online UPS-voeding met overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuur / batterij bijna leeg
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
LEIDENE/LCD Vertonings Online Hoge Frequentie UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |

