Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lifepo4 computer backup power supply ] bij elkaar passen 4 producten.
de Computer Reservevoeding van 65Hz Lifepo4 met Avr-Functie
| De Vorm van de outputgolf: | PWM |
|---|---|
| OEM de dienst het verstrekken: | ja |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
Lithiumbatterie Eco Mini Ononderbroken stroomvoorziening Voor 40°C-omgevingen
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 12W-60W |
| Naam van het product: | DC-UPS |
Economische Mini Uninterruptible de Machtsmodule 5Ah-100Ah 100V-240V van gelijkstroom UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
1

