Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium iron phosphate battery pack ] bij elkaar passen 133 producten.
Lichte batterij voor e-scooters met een stabiele spanningsuitgang Compacte grootte en compatibel met verschillende scootermodellen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
de Batterijpak van 100Ah LiFePO4 met 3 Jaargarantie en Max Charge Current 100A
| energie: | 4800Wh |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Capaciteit: | 100Ah |
de Batterijpak van 100Ah LiFePO4 met 3 Jaargarantie en Max Charge Current 100A
| Energie: | 4800Wh |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Capaciteit: | 100AH |
LiFePO4-batterijpakket met lange levensduur voor energieopslag, geschikt voor elektrische voertuigen en systemen voor hernieuwbare energie
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Langdurig 24V LiFePO4-accu met een prestatie van A-klasse en 48V accu voor woonruimten
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Krachtig LiFePO4-Batterijpak voor Langere Uitvoeringstijd
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| De waaier van de opslagtemperatuur: | -20℃~45℃ |
| De waaier van de lossingstemperatuur: | -20℃~65℃ |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
Snel opladen Veilig LiFePO4 batterijpakket Onderhoud Gratis energieopslagoplossing voor telecom- en noodstroomsystemen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

