Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lithium iron phosphate battery pack ] bij elkaar passen 133 producten.
LiFePO4 Batterijpak met 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
lichtgewicht 12V 100Ah LiFePO4-batterijpakket met 3 jaar garantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| energie: | 1200Wh |
5000 Keer snak het Pak 100Ah van de Cycluslifepo4 Batterij met 3 Jaargarantie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Garantie: | 3 jaar |
LiFePO4 batterijpakket 24V 100Ah 3 5000 Cycle Life voor zware toepassingen
| energie: | 2400Wh |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Langdurige G-Tech PPS-serie Draagbare voedingsbron met LiFePO4-batterijpakket Levensduur 2000 Gewicht 12 kg Milieuvriendelijk
| Type: | LiFePO4-batterijpakket |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Cyclusduur: | >2000 |
De cilindrische LiFePO4-Batterij van het de Fietslithium van het Batterijpak 3.2V 6000mah E
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Cilindrische lithiumbatterij met de capaciteit van 3.2V 6000mah voor Elektrische Fiets |
Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij |
Het draagbare Pak 19.2V 27Ah 162000mAh van de Krachtcentralelifepo4 Batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Draagbare het pakleveranciers van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
Veilig EV Lithium Batterijpakket met Geavanceerde Veiligheidsprotocollen ter Bescherming tegen Overladen en Kortsluiting
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Scalable EV-lithiumbatterijpakket dat verschillende spannings- en capaciteitsconfiguraties ondersteunt voor de integratie van elektrische voertuigen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

