Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ mini ups 24v ] bij elkaar passen 51 producten.
ECO Mini Uninterruptible Power Unit 100V-240V 2-3 uur opladen
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
10ms de Eenheidsvoeding 60W 120W van de overdrachttijd UPS met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
het Geluidsniveau van de Machtsups 40dB van 60W 120W gelijkstroom Voor DVR-Monitorrouter VOIP POE Webcam
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Hoge het Lithiumbatterij van de Verenigbaarheids40db Minigelijkstroom UPS Hoge Capaciteit
| Naam: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststof/Metaal |
| Toepassingsgebied: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |
Uninterruptible Bescherming van de Krachtcentrale Minigelijkstroom UPS Overbelasting
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Economische Mini Uninterruptible de Machtsmodule 5Ah-100Ah 100V-240V van gelijkstroom UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
5Ah-100Ah de reserve Minigelijkstroom UPS Uninterruptible Krachtbron van ECO
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power-systeem 100V-240V 5Ah-100Ah
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
De economische Overbelasting/de Kortsluiting van 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |

