Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ mini ups 24v ] bij elkaar passen 51 producten.
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |
De draagbare Minigelijkstroom UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM Batterij van ECO voor kabeltelevisie-Routerpoe Smartphone met de output van 6PCS 12vdc
| Plaats van Oorsprong:: | China |
|---|---|
| bescherming:: | kortsluiting |
| Uitgangsspanning: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/omgekeerde polariteit
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Werktemperatuur Mini DC UPS 12W-60W uitgangsvermogen voor monitor en WiFi
| Outputmacht: | 12W-60W |
|---|---|
| Batterijtype: | lithium |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Hoge Verenigbaarheid Minigelijkstroom UPS, gelijkstroom-de Batterij van het de Hoge Capaciteitslithium van Machtsups
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek/metaal |
| Gebied van toepassing: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |
100-240Vac van het de Hoge Capaciteitslithium van de inputups Reservevoeding de Batterij40db Lawaai
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
100-240Vac gelijkstroom-van de het Lithiumbatterij 0ms van de Machtsups Hoge Capaciteit Duurzame de Overdrachttijd
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
Hoog Verenigbaarheids Minigelijkstroom UPS 60W 120W 40dB Lawaai met de Batterij van 12V 7/9AHAH AGM
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |

