Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ modular ups system ] bij elkaar passen 56 producten.
Agm VRLA regelde Reeks van OPzV van de Lood de Zure Batterij voor Toegangsbeheerapparaten
| Echte capaciteit: | 200-3000AH |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
Hoge Capaciteitsagm Aanvaardbaarheid van de de Reeks Betere Last van OPzV van de Lood de Zure Batterij
| Echte capaciteit: | 200-3000AH |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Verzegeld Type: | verzegeld |
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 12.8V 18Ah LiFePO4 voor UPS-Zure de Batterijvervanging van het Systeemlood
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 18Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
60Ah veiligheids Diepe Cyclus 12,8 V-het Systeem van Lithiumion battery for UPS
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 60Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
de Batterijpak van 48V 100AH Lifepo4, Lifepo4-de Leveranciers van het Batterijpak
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 48v Lifepo4 |
Zwart Lifepo4-batterijpakket 24v 100ah Li-ion oplaadbaar batterijpakket
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 24v LiFePO4 |
Woon Zonnelifepo4-Batterijpak 48V 100AH
| Toepassing: | zonne-energieopslag, rv, Marine, Golfkar |
|---|---|
| Capaciteit: | 5120Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 cycli |
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |

