Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ online ups system ] bij elkaar passen 185 producten.
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
LCD van het LEIDENE de regelgever Vertoningsavr voltage met Verwant Humidity≤95%
| Vertoning: | LCD/LED |
|---|---|
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
| Inputvoltage: | 380V-480V |
Enige Automatische Voltageregelgever In drie stadia ≤95% Relatieve Vochtigheid
| Outputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Relatieve Vochtigheid: | ≤95% |
| Fase: | Kies/In drie stadia uit |
De Reeksregelgever van 2KVA 3000KVA AVR met LCD van de LEIDENE het Voltage Vertonings220v Output
| Outputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Vertoning: | LCD/LED |
| Type: | Automatische Voltageregelgever |
1000VA g-de Ononderbroken UPS Voeding van Technologie met USB-poort
| Capaciteit: | 1000VA |
|---|---|
| LEIDENE indicatoren: | Ja |
| Het laden Tijd: | 6-8 uren |
Van het de Batterijpak van 4800WH 100Ah LiFePO4 van het het Lithiumijzer het Fosfaatcel
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
OEM 100Ah lithium-ijzerfosfaataccu met 3 jaar garantie
| energie: | 1200Wh |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
1200WH LiFePO4-batterijpak Hoge energiecapaciteit voor langdurig gebruik
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
25.6v Solar System Valve geregelde oplaadbare batterij 100 Ah
| Spanning: | 25.6 |
|---|---|
| Type batterij: | VRLA regelde Lood Zure Batterij |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |

