Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ overload protection mini dc ups ] bij elkaar passen 55 producten.
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |
van de het Lithiumbatterij van 12v 18w Minigelijkstroom UPS de Overbelastingsbescherming met POE USB
| Productnaam: | Mini Dc Ups 12v 18w met POE en USB |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240Vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
De Batterij Minigelijkstroom UPS van de modemrouter 12W POE LiFePO4
| Productnaam: | LiFePO4 Output van de Batterij de Minigelijkstroom UPS 100-240Vac Input 5V 9V 12V 15V 24V 48V voor m |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240Vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |
Lange Mini DC UPS 100V-240V Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Economische Uninterruptible
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Lange Mini DC UPS Economische 5Ah-100Ah Batterij 0℃~+40℃ Werktemperatuur
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Lange Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
Lithiumbatterij Mini DC UPS 2-3 uur opladen Mini Uninterruptible Power Source
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Naam van het product: | DC-UPS |
| Batterijtype: | lithium |
Minigelijkstroom UPS 100-240Vac de Input5v 9V 12V 15V 24V 48V Output van de overbelastingsbescherming
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |

