Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ overload protection mini dc ups ] bij elkaar passen 55 producten.
30W ECO Mini DC UPS Ononderbroken stroomvoorziening Overbelasting/kortsluiting/Overtemperatuur/Terugkeerpolariteitsbescherming 0C- 40C
| Uitgangsvermogen: | 30 W |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
12W-60W Mini DC UPS Bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/omgekeerde polariteit
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
Uninterruptible Bescherming van de Krachtcentrale Minigelijkstroom UPS Overbelasting
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
ECO-Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac met inbegrepen de Beschermingslifepo4 batterij van het Overbelastingsovervoltage
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Lang Mini Economisch Uninterruptible de Machtsmateriaal van gelijkstroom UPS 100V-240V
| Het laden voltage: | 100v-240v |
|---|---|
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Minigelijkstroom UPS met 100V-240V-het Laden de Overbelasting/de Kortsluiting van de Voltagebescherming/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Lange Lif
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
5Ah-100Ah de reserve Minigelijkstroom UPS Uninterruptible Krachtbron van ECO
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Economische Mini Uninterruptible de Machtsmodule 5Ah-100Ah 100V-240V van gelijkstroom UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |
100W 12000 de Batterij Minigelijkstroom UPS van MAh LiFePO4 met POE
| Productnaam: | 100-240Vac de Batterij UPS Minigelijkstroom UPS van gelijkstroom LiFePO4 met POE en USB 100W 12000 M |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240vac |
| Overdrachttijd: | Mej. 0 |

