Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pasted flat lead acid battery ] bij elkaar passen 27 producten.
Het compacte Ontwerp VRLA regelde Diepe de Cyclus van de Lood het Zure Batterij Eind Verzegelen
| spanning: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batt |
| Garantie: | 1 jaar |
Het dubbele Verzegelen VRLA regelde Hoge Machtsups van de Lood de Zure Batterij Systemen van de uiterst
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Machtsups van de Lood de Zure Batterij Systemen van de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
12v 100ah VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnealarmsysteem
| Capaciteit: | 100Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12v |
| Gewicht: | Ong. 34.50Kg |
Niet regelde Spillable UPS 12v VRLA Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
het Lood Zure Batterij van 12v100AH VRLA voor het Systeem van de huis zonne-energie
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
F1/F2 eind12v 9ah VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
UPS-Systemen 200Ah AGM VRLA regelden Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 62 Kg |
UPS-verzegelde de Systemen Zonne-energie Batterij van de Lood de Zure Diepe Cyclus met 1 Jaargarantie
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |
De gekleefde Vlakke van de Cyclusvrla van 12v 9ah Diepe Navulbare Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
De klep Geregelde Navulbare Batterij van 12V 150Ah VRLA
| Capaciteit: | 150ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-navulbare klep van de lood regelde de zure batterij lood zure batterij 12V |

