Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pasted flat lead acid battery ] bij elkaar passen 27 producten.
De gekleefde vlakke zure batterij van het type navulbare lood
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
12V 200Ah AGM VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnemachtssystemen, UPS, Telecommunicaties, Toegangsbeheerapparaten
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58 Kg |
AGM-Separator 6AH UPS VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Verzegeld type: | Verzegeld |
| Terminal: | Eindf1/f2 |
F1 verzegelde de Eind 12 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | 12 volt verzegelde lood zure batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood voor UPS-System |
| Garantie: | 1 jaar |
De navulbare F1-Terminal verzegelde Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| voltage: | 6V |
|---|---|
| Productnaam: | F1 verzegelde de Eind 6 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen, navulbare klep geregelde lood zur |
| Garantie: | 1 jaar |
Eindf1 verzegelde Lood Zure Batterij 12v 200ah voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 12V 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58.00Kg |
Gekleefde Vlakke het Lood Zure Batterij van de Type Hoge Capaciteit, Diepe de Cyclusbatterij van AGM VRLA
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Capaciteitslood van de Lood de Zure Batterij Zure Batterij van het de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
SLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen, zonne-energie
| Voltage: | 12V, 6V, 2V |
|---|---|
| Productnaam: | SLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |

