Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pure sine wave ups ] bij elkaar passen 239 producten.
3KVA standaard Ware Sinusups Stilte die met ABS/Metaalmateriaal lopen
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Torentype de Voeding van de Sinusgolf, Lijn Interactief UPS met Avr voor Computer
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
0,7 de Sinusgolf UPS, 1KVA~5KVA-Type van de Machtsfactor van Lijn het Interactieve UPS Toren
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Gewijzigde Zonne Opgezette de Omschakelaarsmuur van de Sinusgolf 300W 1KW 5KW
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
P.IV-de Golfomschakelaar van de Reeks300w 3000W AC Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
PWM-de Omschakelaar 300W van de Golfmacht aan 3000W voor Elektromateriaal
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 2 jaar |
De Golf10kva Hoge Frequentie Online UPS van de enige Fasesinus
| Productnaam: | Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Sinusgolf 10KVA Drie Fasen Ingevoerde Online Hoge Frequentie UPS
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
10ms overdrachtmp MPS 2000W 230Vac Zonnemachtsomschakelaar
| Productnaam: | van de de REEKS2000w Zonnemacht van 230Vac MP/MPS van de de Omschakelaars zuivere sinus de golfomsch |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| Inputfrequentie: | 45-65Hz |

